Zaproszenie

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci i Przyjaciele,

w dniach 18-19 maja 2018 organizujemy Maraton Warsztatów Akademii JAK-MD™, czyli dwa dni 2-godzinnych warsztatów prowadzonych przez absolwentów Akademii Trenera Biznesu oraz trenerów współpracujących z naszą firmą. Tematem przewodnim pierwszej edycji maratonu jest „JAKOŚĆ”.

Zapraszamy Was do udziału w tym spotkaniu, którego celem jest promowanie Waszej działalności szkoleniowej i rozwojowej oraz marki Akademii Trenera Biznesu JAK-MD™. Ze względu na promocyjny charakter wydarzenia przyjęliśmy bezkosztowy udział trenerów, natomiast uczestnicy będą uiszczać symboliczną opłatę na pokrycie kosztów wynajmu sal. Podjęliśmy partnerską współpracę z Fundacją Rokoko, która zajmie się kwestiami organizacyjnymi.

Zwracamy się do Was z prośbą o informację, czy weźmiecie udział w wydarzeniu jako prowadzący, a jeśli tak – załączamy formularz zgłoszenia tematu 2-godzinnego warsztatu. Chcemy, aby wszystkie tematy oscylowały wokół hasła przewodniego oraz żeby ich tytuły były spójne – dlatego prosimy, aby zaczynały się od “Jak” (np. “Jak przygotować się do zawodu trenera biznesu?”). Na zgłoszenia czekamy do [termin wkrótce].

Warsztaty będą miały charakter otwarty, nie zawężamy grupy odbiorców na poziomie informacji o wydarzeniu. Natomiast prosimy o określenie grupy w opisie warsztatu – zgodnie z tym, z kim współpracujecie, do kogo kierujecie swoją ofertę na co dzień, z kim chcielibyście zacząć działać, jakie są Wasze obszary zainteresowania. Niech różnorodność będzie naszą jakością.

W tych zaproponowanych odgórnie widełkach liczymy na Waszą kreatywność, z której wyłoni się unikatowe i interesujące wydarzenie! Ze zgłoszonych tematów zbudujemy program realizowany w 2-3 równoległych blokach: w piątek [termin wkrótce] 16.00-20.30, w sobotę [termin wkrótce] 09.00-16.00.

Zespół JAK-Marketing Dialog

Podsumowanie

  • Kiedy: [termin wkrótce]
  • Gdzie: Łódź, wskazanie konkretnego miejsca zależeć będzie od liczby zgłoszonych warsztatów
  • Długość pojedynczego warsztatu: 2 godziny (potem 0,5 godziny przerwy)
  • Motyw przewodni warsztatów: JAKOŚĆ
  • Format tytułu warsztatu: „Jak… „
  • Każda osoba prowadząca warsztat zgłasza swoją grupę odbiorców
  • Zgłoszenia wysyłane są przez formularz Google
  • Osoby zgłaszające się prosimy też o przesłanie reprezentacyjnego zdjęcia w bardzo dobrej jakości (może być przez WeTransfer) na adres julian@jak-md.pl

Formularz zgłoszeniowy (z tytułem, opisem, korzyściami dla uczestników, biogramem)